איזה צורות טיול יש בהודו?

1. טיול עצמאי תרמילאי

אתם לא מכינים כלום מראש חוץ מידע והכוונה, אלא נוחתים שם ומתחילים להתסדר.

רוב הצעירים מטיילים בדרך זו והיא הדרך המומלצת בעיני לטיול ארוך.

בטיול תרמילאי אתם מחליטים לאיזה מקומות, וכמה זמן להיות בכל מקום, באופן ספונטני תוך כדי הטיול, הדבר מושפע ממי שאתם פוגשים בדרך, מה המצב רוח שלכם ומה עבר עליכם במקום מסויים, והמקומות כמובן.

בטיול תרמילאי יש הרבה טעויות, וזה חלק מהעניין.

חלק מהזמן מתבזבז על מקומות, לינה, ותחבורות לא טובים כי זוהי הודו המגוונת.

זה כיף ומפתח לחוות את החוויות האלו, וכל מי שטייל מכיר את הימים הקשים של הטיול והימים הטובים של הטיול – אך אין ספק שכל החוויות מסכמות את המסע המופלא.

 

2. טיולים מאורגנים בקבוצות מישראל

במידה ואתם מתעניינים בצורת טיול זו – אני אתן לכם מידע על כל הגורמים בארץ המוציאים טיולים, ואחבר אתכם אליהם לפי הלוז הדרוש וצורת הטיול הדרושה, תוכלו לפנות אליהם ישירות. קיימים טיולים גדולים, קטנים, טיולי נשים, טיולים רוחניים, טיולי בוטיק, וכולי, בכל ז'אנר שתבחרו. יש אנשים שלא אוהבים טיולים מאורגנים, הקבוצה והלוז לא מתאימים להם. לעומת זאת אנשים אחרים, דווקא כאלו שלבד, אוהבים את המפגש והקבוצה, ויש בזה משהו חברתי נעים ונחמד! לעיתים נרכשות חברויות לכל החיים והמשך טיולים לאחר מכן.

 

3. יש גם את דרך האמצע – טיול בתפירה אישית מאורגן מראש בשבילך לבד, בזוג, משפחה או קבוצת חברים. זהו טיול זול יותר מטיולים מאורגנים רגילים, אתה קובע את המסלול ואת התקציב ואין צורך במדריך שיצא איתך. בנחיתתך בהודו באים לאסוף אותך משדה התעופה , מזמינים לך מלונות ברמת תקציב שאתה בחרת, ולוקחים אותך לכל מקום, כאשר תפגוש במקומות מדריכים מקומיים ודוברי אנגלית שיקחו אותך לסיורים באזור. זוהי צורת הטיול עליה אני ממליץ לטיול קצר. אני בונה לאנשים רבים טיולים כאלו. ניתן לקבוע איתי פגישה חד פעמית שבה נבנה ביחד טיול המתאים לכם , תוך שמירה על איזונים נכונים עבורכם . לאחר הפגישה תוכלו באופן עצמאי להחליט כיצד להפיק אותו, ובמידה ותרצו אני אוכל להפיק לכם אותו בעזרת חברה הודית ותיקה ואמינה אליה הפניתי מטיילים ישראלים מזה שנים, כולל בני משפחה שלי, אמא שלי.. וכולי. זוהי הצורה המומלצת בעיני לטיול קצר.

לקריאה על סוגי טיולים>>

 

Please reload

Please reload

צרו קשר

© 2019 דני אברהמי