הודו לותיקים - הימלאיה בחורף

 

רובי וקובי מנהלים יחד מספרה בפתח תקווה כבר למעלה מאחת עשרה שנים. הם פריקים של הודו והיו שם כבר למעלה מעשר פעמים אך בפעם האחרונה שנסעו בחרו להתייעץ עם דני אברהמי. נפגשנו איתם על מנת לשמוע חוויות.

 

היי רובי וקובי, אז ספרו לי קצת על הארגון של הטיול

קובי: "ביקשנו מדני שיארגן לנו טיול להודו באיזור הצפון והוא בנה לנו טיול מותאם אישית לפי בקשותינו ולפי המלצותיו. "

 

רובי: "קישרה בינינו חברה טובה בשם מירב שהמליצה לנו על שירותיו המופלאים של דני. אנחנו היינו כבר עשר פעמים בהודו , לבד. ולטיול האחרון נסענו דרך דני בגלל המלצות ובגלל שזאת לא הייתה העונה ורצינו שיתנו לנו פתרונות לאיך לטייל לא בעונה."

CIMG6609.JPG
CIMG6713.JPG
CIMG7037.JPG
CIMG6641.JPG
CIMG6977.JPG

מה היה בפגישה עם דני?

קובי: "נפגשנו עם דני והוא היה מאוד נחמד וסבלני. הפגישה הייתה מעניינת וסוחפת. דני עבר איתנו על המסלול והמליץ לנו על מקום שנקרא בנג'ר - שם בחור בשם פרקאש אירח אותנו בצימר בסגנון הודי- על צלע הר, עם מלא תפוחים. לא היינו מגיעים לשם בחיים אם דני לא היה ממליץ לנו עליו. זה היה כמו חלום. דני בנה לנו מסלול של אמריצר- דרמסללה- שימלה- בנג'ר- צ'נדיגר. הוא קלע בומבה על כל הטיול. אין לנו מילים לתאר את המסלול המיוחד עם הנופים המרהיבים והחברה המיוחדת  שדני סידר לנו שתעזור לנו שם. מומלץ בחום, חברה אמינה."

 

רובי: "במהלך העשור האחרון תמיד נסענו לבדנו והיה לנו כיף אבל מאז שהכרנו את דני וידענו  

שאנחנו יכולים להתייעץ איתו לגבי מסלולים, טיסות, אוטובוסים, יעדים, איך מגיעים ממקום למקום בזמן קצר ובדרך טובה ובטוחה אנחנו צמודים אליו כל פעם. גם כיום הוא מרכיב לנו טיול בחבל לדאק- מנאלי- קשמיר כי אנחנו מוגבלים בזמן ודני מכניס לנו את כל הדברים ביחד."

 

ספרו לי קצת על החברה ההודית שליוותה אתכם שם

רובי: "הכרנו חברה מדהימה עם שירות מצוין בזכות דני. הטיול הפנימי נעשה דרך המלצתו של דני אבל הם ביצעו אותה, על הצד הטוב ביותר. מומלץ בחום. חברה אמינה. מדויקת. אנשים מדהימים עם שירות מדהים"

 

איך היה בחורף בהימאצ'ל פראדש?

רובי: "נסענו בעונה של חורף ובכלל לא היה מובטח שלג, היה אמור להיות רק גשם, שלנו אישית אין בעיה עם זה בכלל ובשימלה התעוררנו בוקר אחד לבוקר מושלג שזה היה יומיים של סופות שלגים- חוויה עוצרת נשימה, יותר מאירופה. זה היה בחדשות כי אפילו ההודים לא ציפו לשלג בעונה הזאת. מומלץ מאוד לנסוע בעונה מושלגת !! לא לפחד, זה הדבר הכי יפה שקיים, יותר מקיץ"

איך הסתדרתם  עם הנהג?

קובי: "החברה ההודית  סידרה לנו טיול פנימי שהוא כולל מלונות בכל היעדים ונהג צמוד ובכל יעד שהגענו היה לנו גם מדריך פרטי. המלונות שהחברה ההודית סידרה לנו הם מלונות ברמה מאוד גבוהה במחיר מאוד משתלם, מי שלא היה בהודו במלון 5 כוכבים- לא היה בהודו ! "

 

אז עשיתם טיול פאר בעצם?

רובי: "כן, היינו במלונות של רשת JW Marriott , מי שלא היה ברשת הזאת- חבל עליו ! מלון של רשת עולמית, חוויה בפני עצמה. זה גלויה. פשוט גלויה. צריך לראות בשביל להבין. נהג צמוד- מקסים, נקי אסתטי, חינני, דובר אנגלית, דובר הינדי - שבשבילנו זה היה מושלם כי אנחנו מדברים את השפה."

ההימלאיה המושלגת

ההימלאיה המושלגת

שימלה בירת מדינת הימאצ'ל פרדש בנוף שפחות מוכר למטיילים בקיץ

איך הוא נהג?

קובי: "הוא נהג זהיר, מתחשב בעצירות שזה חשוב כי הנסיעות בהודו הן מאוד ארוכות. היה הווי הודי באוטו- שירים הודים, והוא השתתף איתנו בשירה כי אנחנו מכירים את המוזיקה. עצרנו כל הזמן להפסקות צ'אי (קובי מוסיף: תה הודי, מי שלא שתה חבל עליו!) . בקיצור חוויה קסומה, טיול קסום, אך עם כל הפאר שהיה ידענו גם לחוות את הודו האמיתית האותנטית בזכות דני והחברה ההודית."

 

ולסיכום?

רובי: "במהלך הטיול מהלילה של הטיול שנחתנו באמריצר והגענו למלון הראשון התחלנו לברך את דני כי הטיול התחיל ברגל ימין והסתיים ברגל ימין בזכותו. במהלך כל הטיול דני הוזכר בפינו כי בכל מקום שהיינו לא התאכזבנו בכלל- במיוחד כשירד שלג, למרות שדני לא הבטיח (רובי צוחק) אבל הוא שכנע אותנו ללכת בעונה הזאת."

Please reload

צרו קשר

© 2019 דני אברהמי